Főoldal Karrier Üzletszabályzat

Hírek, aktualitások

SKF termékekről
bővebben

Hírlevél

feliratkozás

Feliratkozás

Partnereink

EagleBurgmann - munkaruha debrecencerva - csapágy debrecenduracell - csapágy debreceninterflon - munkaruha debrecenloctite - csapágy debrecenmetal work - munkaruha debrecenbickle - csapágy debrecenmobil - munkaruha debrecenmotip - csapágy debrecenoks - munkaruha debrecenoptibelt - csapágy debrecenschneider - munkaruha debrecenshell - csapágy debrecenskf - munkaruha debrecentente - csapágy debrecen

Karrier

Mérnök üzletkötő

Főbb feladatok:

- Kelet Magyarország területén meglévő ügyfelek látogatása és új ügyfelek szerzése

- vevők igényeinek felmérése, műszaki megoldások ajánlása

- értékesítési folyamat végigvitele

- vevőápolás, elégedettség nyomon követése

- beszállítókkal kapcsolat tartás

- adminiszratív feladatok ellátása

Elvárásaink:

- gépészmérnöki vagy egyéb közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség

- szakmai tapasztalat

- kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

- motívált, kezdeményező, eredmény orientált személyiség

- csapatmunkára való képesség

- utazási hajlandóság

- számítógépes ismeretek

- "B" kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- angol vagy német nyelv tudás

- szakmai érdeklődés, elkötelezettség

Amit kínálunk:

- hosszú távú, biztos hátteret nyújtó munkahely

- versenyképes fizetés

- színvonalas és motíváló munkahelyi környezet

- szakmai fejlődési lehetőség

- szakmai képzések

- cégautó, telefon, laptop

A munkavégzés helye:

Debrecen, Csapó utca 74.

Munkaidő:

heti 40 óra, rugalmas

Viszonteladókat keresünk:

- Üzemanyag csökkentő adalék értékesítésére